BEZKONKURENČNÁ OCHRANA LAKU

Chcete mať lak vášho auta aj po rokoch taký, ako keď zišlo z výrobnej linky?
Ak áno, riešením sú fólie XPEL na ochranu laku automobilov.

Jedná sa o absolútne číre polyuretanové fólie, ktoré po nalepení na povrch auta chránia jeho lak pred poškodením odletujúcimi kamienkami z ciest, oderkami spôsobenými pri parkovaní, škrabancami z umývacích liniek alebo akýmkoľvek iným neúmyselným poškodením.

Fólie pri bežnom (aj trochu podrobnejšom) pohľade nie je vôbec vidieť, takže nenarúšajú pôvodný vzhľad automobilu. Chrániť je možné rôzne časti automobilu – pri bežných autách sa väčšinou chráni predná časť (nárazník, kapota, blatníky, stĺpiky), pri hodnotnejších vozidlách to môže byť aj kompletná ochrana – ochrannou fóliou sa pokryje celý povrch auta.

ZÁRUKA KVALITY A INOVÁCIE

XPEL je špičkový americký výrobca fólií a príslušenstva pre ochranu laku vozidiel a polep okien fóliami. Produkty XPEL sú dlhodobo testované a skúšané nezávislými testovacími inštitúciami ako aj samotnými nadšencami automobilizmu a detailingu a pravidelne sa umiestňujú na prvých priečkach. XPEL ako prvý priniesol na trh samoopraviteľnú fóliu (ryhy sa po pôsobení tepla z vody samé zacelia) a vždy stojí na špičke vývoja.

ČISTÁ A BEZPEČNÁ PRÁCA

Autorizované inštalačné strediská XPEL disponujú špeciálnou databázou presných kriviek dielcov vozidiel nazývanou DAP (Design Acess Program). Táto databáza obsahuje presné informácie k viac ako 80.000 modelom áut a je neustále aktualizovaná. Dáta slúžia ako podklad pre rezací ploter, ktorý vyreže presný tvar ochrannej fólie vrátane všetkých detailných výrezov (svetlá, znaky, kľučky…). Fólia sa tak na auto inštaluje kompletne vyrezaná, takže nie je potrebné nebezpečné ručné dorezávanie na karosérii vozidla a nehrozí poškodenie pôvodného laku. Tento program bol vyvinutý priamo v XPEL USA.

Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po kúpe. Lak je bez poškodení, nepotrebuje žiadne opravy , retuše a leštenia, ktoré sa musia robiť pri už používaných vozidlách. Výhodou je nepoškodený povrch a hlavne nižšia cena inštalácie.

 Vlastnosti Xpel

 • vysoký lesk
 • záruka 10 rokov na žltnutie, zafarbenie, delaminácia, popraskanie, lúpanie
 • plotrom vyrezané presné šablóny
 • samoregenerácia

 

 

Štandard
Štandard

 • časť kapoty, časť blatníkov, nárazník, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky (voliteľné: nakl. hrana, vnútorné prahy, vonkajšie prahy, Astĺpiky, Bsĺpiky, časť strechy, hrany dverí, XPEL keramická ochrana laku)
 • Štandard +
  Štandard +

 • celá kapota, nárazník, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky, nakl. hrana (voliteľné: vnútorné prahy, vonkajšie prahy, A-stĺpiky, B-sĺtpiky, časť strechy, hrany dverí, XPEL keramická ochrana laku)
 • Premium
  Premium

 • nárazník, celá kapota, blatníky, svetlá, spätné zrkadlá, podkľučky, nakl. hranu, A-stĺpiky, B-sĺtpiky, časť strechy (voliteľné: vnútorné prahy, vonkajšie prahy, hrany dverí, XPEL keramická ochrana laku)
 • Komplet
  Komplet

 • celé auto (voliteľné: XPEL keramická ochrana laku)
 • Ceny na vyžiadanie